Objednávka on-line video kurzu

Přihlašte se do kurzu a posuňte se ve vaší hře dál :-)

 • Co získáte?
  Vyplněním formuláře a zakoupením kurzu získáte ucelenou výuku legátové techniky a také první školu hry s vibrapákou u nás. Do podrobna, krok za krokem. Jde o obsáhlý studijní materiál, který budete mít k dispozici 24 hodin denně a budete se k němu moct po neomezeně dlouhou dobu opakovaně vracet.
 • Vysvětleno do detailu...
  Výklad získáte s většími podrobnostmi, než kdybyste chodili ke mně na soukromé lekce. Je to dáno záběry kamery, která má schopnost zobrazit ještě větší detaily, než jaké byste viděli, když byste seděli naproti mně v učebně......
 • Jak to bude probíhat?
  Získáte svůj přístup (login a heslo) do členské sekce a budete mít okamžitě k dispozici 6 KAPITOL VELMI INTENZIVNÍHO ONLINE VIDEO TRÉNINKU, kdykoliv přístupného přes internet a webový prohlížeč.
 • Navíc získáte:
  Textové návody, audionahrávky s výukou a také přístup do diskuzního fóra, kde to můžete případně vše ještě probrat s vašimi kolegy :-)
 • A k tomu ještě dva bonusy:
  1) Rozcvičovačku - videonávod a cvičební kolekci nahrávek pro výrazné zefektivnění tréninku vaší hry na kytaru. 2) Videonávod - jak si seřídit vibrapáku na vaší kytaře.
 • Nic neriskujete
  Získáte návody a postupy ověřené desítkami let praxe a navíc máte třítýdenní garanci vrácení vaší investice. Pokud během této doby zjistíte, že trénink nesplnil vaše očekávání, dostanete své peníze zpět. Lhůta 21 dnů začíná běžet odesláním objednávky. Objednávku odešlete vyplněním formuláře níže na této stránce:

Pokud platíte bankovním převodem z jiné než uvedené banky, V PLATBĚ PROSÍM UVÁDĚJTE VARIABILNÍ SYMBOL UVEDENÝ NA FAKTUŘE (ČÍSLO FAKTURY), ABY MOHLA BÝT VAŠE PLATBA ROZPOZNÁNA.

CO ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ JIŽ ZPŮSOB MÉ VÝUKY VYZKOUŠELI...

Legátová technika - Za těch pár let, co beru u Tomáše lekce, jsem poznal, že má nejen didaktický talent, ale že má navíc pečlivě propracovaný, promyšlený a praxí prověřený koncept, jak učit. Třeba v legátové technice jsem se díky němu dokázal snadno zbavit zlozvyků a začal hrát efektivně. Nezatížený technikou samouka, která pro mě do té doby byla jak koule na noze. Páka - Navzdory mínění mnohých, vibrapáka není jenom zbytečná součást kytary, se kterou se dá pro větší efekt dramaticky kvedlat. Vibrapáka je, podle mě, skvělá věc pro každého, kdo se chce jako kytarista vyvíjet a dospět k vlastnímu stylu. To je i můj cíl. Proto jsem rád, že můžu objevovat nové a nové možnosti, které hra s pákou nabízí. Díky Tomášově nenásilné metodě výuky je pro mě nejen snadné se posouvat kupředu, ale je to i obrovská zábava.
Ousmane Keita
Nikdy by mě nenapadlo, že budu potřebovat kytaru s dvouzvratnou pákou. Říkal jsem si, k čemu kytara, která se "nedá" naladit. Díky Tomášovi jsem prozřel. Kluci v kapele mi začali říkat, že hraju nějak jinak - líp 😀. Samozřejmě je důležitá návaznost s dalšími technikami, ale já teď už při setkání s pákou nedržím v ruce kříž, česnek a svěcenou vodu.
Filip Rosickýspecialista na sóla v kapele....
Díky Tomášovi se mi otevřel nový svět a ukázaly se nekonečné možnosti využití kytarových technik. Co se týká legáta, předal mi své zkušenosti a ukázal, jak celou hru vyčistit. Hra s pákou je potom úplně jiná dimenze. Je to něco, co dělá hru daleko výjimečnější a bohatší. Je samozřejmě na každém, kam bude svou hru posouvat, ale pro mě samotného je to velká výzva. Vždy je totiž co objevovat a u hry s pákou to platí dvojnásob. Tomáš má navíc velmi bohaté zkušenosti s tremolem jako takovým. Dokáže poradit jak vše správně nastavit. Při jeho výuce předává veškeré své KNOW HOW, a proto si ho nesmírně vážím.
Michal PopelářSpecialista na kytarová sóla ve skupině...
Vibrapáka: Páku jsem používal poměrně málo, protože mě nikdy nenapadlo co všechno s ní jde provádět za úžasné věci. Zvládnutí páky je pro mě cesta, kterou chci jít, protože mi to dává možnost, jak si začít budovat svůj vlastní rukopis. Už po několika málo lekcích jsem pochopil, že je to věc, která mi dává velký smysl. A bez nadsázky mi to změnilo vnímání hry na elektrickou kytaru. Legátová technika: Legáta jsem používal řadu let, ale až na lekcích mi došlo, že je využívám příliš málo a hlavně neefektivně. Legátová technika mi nyní umožňuje si vytvořit prostor pro použití dalších technik jako je vibrapáka nebo hammering. Díky nim se mi také daří lépe pracovat s tónem a výsledná sóla působí plynulejším dojmem.
Petr VáchaSpecialista na kytarová sóla ve formaci...
K Tomášovi chodím už třetím rokem. Jeho způsob učení a trpělivost mi hodně vyhovuje, protože vidím, že v mé hře mě to posouvá dál. Jak v technikách hraní, tak v otevírání zcela nových oblastí. Jednou z nich je vibrapáka. Před Tomášem jsem ji používal asi jako každý - na jednorázové efekty v sólech. Tomáš mi ale otevřel zcela novou oblast melodického hraní s pákou, což jsem dosud vůbec neznal. Přiznávám, že to není jednoduchá technika a vyžaduje jemnou souhru uší a ruky a spoustu citlivého cvičení. Ale výsledek stojí za to! Podobně jako legáto, které extrémně zrychlilo moji hru levou rukou, patří nyní i melodická hra s vibrapákou k mým oblíbeným technikám."
Bronislav KvasničkaSpecialista na kytarová sóla ve skupině

Podrobné návody a komplexní přístup...

Potřebujete pomoc?

 

Napište na kytarapodpora@seznam.cz

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.